Otomatik Kontrol Türk Millî Komitesi Ulusal Toplantısı (TOK 2017)

21-23 Eylül 2017 Yıldız Teknik Üniversitesi, Davutpaşa Yerleşkesi

Ulaşım

İstanbul ili, kara, hava ve demiryolu ulaşım olanaklarına sahiptir. Navigasyon Cihazları için YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ Koordinat Bilgileri şu şekildedir:

Kampüs Girişi: 41°01'14.3"N, 28°53'56.4"E (Google Harita 41.020627, 28.899010).

Konum (Google Haritalar) için lütfen tıklayınız.

Karayolu

Şehirler arası otobüs ile İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı (Esenler Otogarı)’na ulaşım sonrasında M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro Hattı (Biniş Durağı: Otogar, İniş Durağı: Davutpaşa/Yıldız Teknik Üniversitesi) yardımıyla YTÜ Davutpaşa Kampüsü’ne gelinebilir.

Demiryolu

Demiryolu vasıtasıyla (YHT) İstanbul’a ulaşılabilmektedir. İstanbul (Pendik) Tren Garı’nda inildikten sonra sırasıyla M4 Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı (Biniş Durağı: Pendik, İniş Durağı: Ayrılık Çeşmesi), Marmaray (Biniş Durağı: Ayrılık Çeşmesi, İniş Durağı: Yenikapı) ve M1A Metro Hattı (Biniş Durağı: Yenikapı, İniş Durağı: Davutpaşa/Yıldız Teknik Üniversitesi) üzerinden YTÜ Davutpaşa Kampüsü’ne gelinebilir.

Havayolu

Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yapan uçaklar ile İstanbul’a konuklarımız her 30 dk’da bir kalkan HAVABÜS otobüsleriyle (www.havabus.com) Taksim’e gelebilir, buradan sırasıyla M2 Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı (Biniş Durağı: Taksim, İniş Durağı: Yenikapı) ve M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro Hattı (Biniş Durağı: Yenikapı, İniş Durağı: Davutpaşa/Yıldız Teknik Üniversitesi) yardımıyla YTÜ Davutpaşa Kampüsü’ne ulaşabilir.

Atatürk Havalimanı’na iniş yapan uçaklar ile İstanbul’a gelen konuklarımız M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro Hattı (Biniş Durağı: Atatürk Havalimanı, İniş Durağı: Davutpaşa/Yıldız Teknik Üniversitesi) yardımıyla YTÜ Davutpaşa Kampüsü’ne varabilir.

İstanbul Metro Hatları: Metro İstanbul Web Sitesi
TCDD Yüksek Hızlı Tren (YHT): TCDD Taşımacılık Web Sitesi (Sefer Bilgileri)