Otomatik Kontrol Türk Millî Komitesi Ulusal Toplantısı (TOK 2017)

21-23 Eylül 2017 Yıldız Teknik Üniversitesi, Davutpaşa Yerleşkesi

Son Duyuru:

Konferans programı ilan edilmiştir. Programı görüntülemek için tıklayınız.
Sosyal etkinlik programı ilan edilmiştir. Sosyal programı görüntülemek için tıklayınız. 2017-07-03

Tüm duyuruları görüntüleyin →


Değerli Meslektaşlarım,

Bu sene 19'uncusu yapılacak olan Otomatik Kontrol Ulusal Toplantısı TOK 2017, 21–23 Eylül 2017 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi, Davutpaşa Yerleşkesinde düzenlenecektir.

Yaklaşık altmış yıl önce kurulan ülkemizin en kıdemli ve saygın meslekî oluşumlarından Otomatik Kontrol Türk Millî Komitesinin en önemli faaliyeti olan TOK toplantılarına üniversitelerden, kamu kuruluşu ve özel sektörden araştırmacılar ve yöneticiler katılmaktadır. Bir asrı aşan mühendislikeğitimi tecrübesiyle, güçlü kadrosu, zengin altyapısı ve araştırma gruplarıyla, Teknopark ve Sosyal İnovasyon Merkezi'yle, kamuda ve özel sektörde çok çeşitli mühendislik alanlarında ve önemli mevkilerde yetkin mezunlarıyla tanınan Yıldız Teknik Üniversitesi bu yıl TOK 2017 Toplantısına ve bu kapsamda yer alacak sergi, panel ve sosyal etkinliklere ev sahipliği yapacaktır.

Alanındaki son gelişmeleri aktaracak tanınmış çağrılı konuşmacıları, teorik ve uygulamalı sahalara dengeli olarak dağıtılmış teknik oturumları, sanayi ve üniversitenin yetkin katılımcıları, ilham verici özel oturumları, sergi ve poster sunumları, sürpriz ödülleri ve cazip sosyal programları ile olabildiğince yararlı, kaynaştırıcı ve keyifli bir TOK buluşması için her şeyden önce nitelik ve nicelik olarak yüksek bir katılım ve etkin işbirlikleri gerekmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle TOK 2017'ye yapacağınız her türlü katkınız için şimdiden teşekkür eder, sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Doç. Dr. Şeref Naci ENGİN
TOK 2017 Düzenleme Kurulu Başkanı


Ana Sponsor

ASELSAN A.Ş.

Altın Sponsor

AVL Türkiye

MT Bilgi Teknolojileri

Yıldız Teknopark

Gümüş Sponsor

TUSAŞ (TAI)

FESTO

Omron Türkiye

Acrome

Medya ve Tanıtım Sponsoru

Endüstri Otomasyon Dergisi

Özel Sponsor

ENOSAD

SektörSoft

Bilimsel Destekçilerimiz

IJOCTA

PAJES

TIMC